Dnia 01.02.2023r. (środa) ze względu na nieobecność pracownika sekretariat Poradni będzie czynny w godz. 7:00 – 16:00

Za utrudnienia przepraszamy.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Ełku informuje, że od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00 uruchomiony pozostaje dyżur telefoniczny psychologa dla Rodziców/Uczniów/Nauczycieli.

Każdy, kto potrzebuje wsparcia w trudnej dla siebie sytuacji, może skontaktować się z naszym specjalistą.

Udzielimy wsparcia, wskazówek jak opanować lęk, radzić sobie z emocjami, jak rozmawiać z dziećmi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu
87 610 27 47.

Spotkania Dyrektora PCPP-P w Ełku z interesantami odbywają się dwa razy w miesiącu (środa) po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z sekretariatem terminu i godziny spotkania.

W celu ułatwienia kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Psycholgiczno – Pedagogicznej w Ełku został uruchomiony dodatkowy numer telefonu:  (87) 610 27 57 

Prosimy o kontakt pod numerami telefonów: (87) 610 27 47 lub (87) 610 27 57

Do Państwa dyspozycji przy głównych drzwiach wejściowych do PCPP-P w Ełku zamontowaliśmy skrzynkę, do której można składać wnioski na diagnozy i porady (do pobrania na stronie www) Pobierz tutaj

Rodzice dzieci/uczniów składający Wniosek do Powiatowego Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Ełku w sprawie badania psychologicznego, niezbędnego do uzupełnienia dokumentacji do Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności proszeni są o wcześniejsze składanie wniosku przynajmniej na 6 miesięcy przed upływem ważności orzeczenia o niepełnosprawności.

Wcześniejsze złożenie Wniosku związane jest z terminem oczekiwania na diagnozę w Poradni.

Dyrektor PCPP-P w Ełku
Bogumiła Gos