Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej

(87) 732 64 09

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Ogłoszenie!

3 kwietnia 2019 r. w Ełckim Centrum Kultury odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „The Voice of Ełk”. Pomysłodawczyniami i organizatorkami

konkursu były nauczycielki języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku – Panie Joanna Kotarska i Elżbieta Rafałowska.
W konkursie wzięło udział piętnaścioro uczniów ełckich szkół podstawowych. Ich występy oceniało profesjonalne jury w składzie: nauczycielka języka angielskiego – pani Aneta Kuligowska oraz muzycy – p. Marcin Pyciak i p. Wojciech Wrona.

Jurorzy oceniali interpretację utworu, wykonanie, poprawność muzyczną i językową oraz ogólne wrażenie artystyczne wykonywanego utworu. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny i językowy. Nic więc dziwnego, że jurorzy stanęli przed bardzo trudnym wyborem. W wyniku długiej narady udało się w końcu wyłonić zwycięzców.

W kategorii klas 4-6 pierwsze miejsca zajęli:

1. Magdalena Sulińska ze Szkoły Podstawowej nr 5

2. Maria Witkowska ze Szkoły Podstawowej nr 5

3. Sophie Włodkowski ze Szkoły Podstawowej nr 7

Wśród siódmo- i ósmoklasistów najlepszymi wokalistami okazali się:

1. Jakub Piotrowski ze Szkoły Podstawowej nr 1

2. Aleksandra Milko ze Szkoły Podstawowej nr 3

3. Milena Święcicka ze Szkoły Podstawowej nr 3

Ponadto jury przyznało wyróżnienia: Julii Jelskiej z ZSS, Pawłowi Żywno ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Martynie Więcko ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Sponsorem konkursu było wydawnictwo Oxford University Press, a partnerem w realizacji konkursu – Ełckie Centrum Kultury. Konkurs swoją obecnością uświetniła Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Ełk – Pani Małgorzata Pikus.

Organizatorki zapowiedziały kontynuację konkursu w kolejnych latach, tak aby stworzyć dzieciom ełckich szkół możliwość promocji swoich uzdolnień wokalnych i językowych. (Zdjęcia)