Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej

(87) 732 64 09

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

Ogłoszenie!

Nasza szkoła zdobyła kolejny certyfikat

Z wielką przyjemnością informujemy, że w grudniu nasza szkoła otrzymała certyfikat i tytuł w Ogólnopolskim Konkursie „Szkolny Klub Wolontariatu”, którego organizatorem jest Studium Prawa Europejskiego z Warszawy.

Głównym celem tego działania było rozwijanie wśród dzieci i młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych, kształtowanie postaw altruistycznych, a także dostarczanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Do wykonania mieliśmy szereg zadań. Były to między innymi: klasowe pogadanki na temat „Co to jest wolontariat”?, przygotowanie przedstawienia teatralnego pt. „Czy warto pomagać?”, zorganizowanie konkursów plastycznego i literackich, przeprowadzenie akcji charytatywnej w środowisku lokalnym oraz włączenie się w akcję ogólnopolską.

W realizację zadań przewidzianych regulaminem konkursu zaangażowana została cała społeczność szkolna.

Udział w konkursie przyczynił się do rozpropagowania idei wolontariatu wśród naszych uczniów i pobudził ich kreatywność twórczą, zachęcił do działania na rzecz innych. Cele i efekty konkursu nie mijają wraz z jego zakończeniem, są bowiem długofalowe i będą przynosić owoce przez następne lata, a także w dalszym życiu naszych absolwentów. (załącznik.pdf)

Anna Lewoc
                                                                                                    szkolny koordynator konkursu