Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły Zdanowski Andrzej

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły Dardzińska Barbara

(87) 732 64 00 

Wicedyrektor szkoły Obuchowicz-Godzieba Elżbieta

(87) 732 63 52 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Dyrektor szkoły

 

 Ogłoszenie!

FESTYN SZKOLNO – RODZINNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 IM. JANA PAWŁA II W EŁKU


       Wspominając tegoroczny festyn jaki odbył się w naszej szkole 26 maja 2018, należy przejrzeć fotografie. Pokazują one rzeczywisty obraz imprezy w piękną, słoneczną sobotę. Zabawę rozpoczął dyrektor szkoły pan Andrzej Zdanowski, który serdecznie przywitał uczniów, rodziców oraz pracowników placówki.

       Obecnością zaszczycił nas prezydent Ełku, pan Tomasz Andrukiewicz, który przedstawił społeczności szkolnej wizualizację projektów architektonicznych na osiedlu Konieczki w Ełku. Szczegółowo omówił strategię powstawania nowych obiektów i odpowiadał na pytania, które nurtowały mieszkańców naszego osiedla w związku z powyższymi pomysłami.

       Organizatorzy festynu zapewnili uczestnikom wiele atrakcji, umożliwiając dobrą zabawę tak w gronie rówieśników jak i w gronie rodziny i przyjaciół. Natomiast rodzice jak co roku spisali się przygotowując ogromną ilość wypieków na poczęstunek. Na stołach stały aż 33 ciasta. Konkurowały między sobą smakiem, kolorem, zapachem, ilością owoców, przybraniem i tym czymś co zdecydowało wyróżnić je spośród innych.

       Dzieci młodsze zostały wciągnięte w wir zabaw: kręcenie hula popem, skoki na skakance, bule, „Czółka”- gdzie odgadywały wyrazy na podstawie zadawanych pytań i krótkich odpowiedzi, rzuty piłką do kosza- „Szkoła rzutów”, tańce integracyjne, rodzinny tor przeszkód, rodzinne malowanie- powstały niesamowite dzieła, na których można było dostrzec miłość, przywiązanie, ciepło domowego ogniska i wiele, wiele innych emocji. Błyszczące, przezroczyste, mniejsze lub większe dmuchane bańki fruwały zabawiając najmłodszych uczestników festynu. Niespodzianki czekały przy chętnie odwiedzanych stoiskach: loterii fantowej Samorządu Uczniowskiego oraz loterii balonowej. Dzieci za udział w grach i zabawach otrzymywały nagrody lub upominki, sponsorowane przez Urząd Miasta Ełk.

       Dla uczniów klas starszych przygotowany został konkurs na „Najlepszą klasę SP 9”. Sześcioosobowe drużyny uczestniczyły w torze przeszkód, zmaganiach z ortografią, ”żywą” krzyżówką , pompowaniu balonów w określonym czasie, musiały zaprezentować piosenkę w asyście chórku. Tutaj maksymalną ilość punktów otrzymały klasy 5b i 6b tuż za nimi była klasa 4b. Następnie uczniowie mieli przygotować strój dla swojego wychowawcy, przedstawiający postać z bajki. Najlepiej bawiły się klasy: 4b – bezkonkurencyjna Cruella de Mon ze „101 dalmatyńczyków” to ona podbiła serca jurorów, 5b - perfekcyjny Czerwony Kapturek z miłym wilkiem i koszyczkiem pełnym zdrowych przekąsek dla babci, 4c – kwiatowa Calineczka i zielona żabka, 4a – Królewna Śnieżka w towarzystwie siedmiu krasnoludków oraz 6b – uczeń Hogwartu posiadający magiczne moce.

       Puchar i tytuł „Najlepszej klasy IV-VII w SP 9” zdobyli uczniowie klasy 4b z wychowawczynią p. Joanną Kotarską na czele.

       Festyn zakończył mecz piłki nożnej rodzice + nauczyciele kontra uczniowie, z ostatecznym wynikiem 4-1.

       Specjalne podziękowania organizatorzy kierują do rodziców, którzy upiekli przepyszne ciasta na festyn oraz do tych członków społeczności szkolnej , którzy zechcieli ten czas spędzić z naszymi uczniami.                                                                                                                Iwona Pudlis
                                                                                                                Dorota Markowska
                                                                                                                Przemysław Kołłątaj


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

 

antymina

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku