Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły Zdanowski Andrzej

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły Dardzińska Barbara

(87) 732 64 00 

Wicedyrektor szkoły Obuchowicz-Godzieba Elżbieta

(87) 732 63 52 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Dyrektor szkoły

 

 Ogłoszenie!

Rodzice stanęli na boisku!


       6.12.2016 r. o godz. 16:15 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku odbył się Mikołajkowy Turniej Badmintona Rodziców pt. „Rodzice Dzieciom”.

       Celem imprezy sportowo-rekreacyjnej była integracja środowiska rodzinnego i szkolnego, pogłębienie współpracy z rodzicami, popularyzacja sportów rekreacyjnych oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

       Turniej spotkał się z żywym zainteresowaniem miłośników sportu i rekreacji. Do rozgrywek zgłosiło się 12 zespołów. Każda klasa wytypowała dwuosobową drużynę rodziców. Zespoły rozegrały mecze w trzech grupach, na trzech boiskach, systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo zacięta, jednak przebiegała w duchu fair-play. Było mnóstwo zabawy i radości. Drużyny, które pokonały swoich rywali, zajmując pierwsze lokaty, awansowały do finału. Pozostałe ekipy walczyły o miejsca IV-VI oraz VII-IX i X-XII.

       Zawodnicy walczyli o nagrody ufundowane przez Urząd Miasta oraz Ełckie Centrum Kultury w Ełku. Nagrodą główną był bilet wstępu na wybrany film w kinie ECK. Nagrodę tę oraz I miejsce w turnieju wywalczyła klasa 3c, w składzie: p.Opoński Artur-p.Kuczyński Krzysztof. II miejsce zajęła klasa 3a, którą reprezentowali p.Karpuk Maciej-p.Głowacki Dariusz. III miejsce zajęła ekipa klasy 3b, w imieniu której grali p.Wittlieb Robert-p.Niedźwiedzki Marcin.
Kolejne miejsca przypadły następującym klasom i ich przedstawicielom:
IV miejsce – kl.2c: p.Godlewska Urszula-p.Godlewski Piotr
V miejsce – kl.5b: p.Markowska Renata-p.Wasilewski Dariusz
VI miejsce – kl.6b: p.Borowik Agnieszka-p.Malinowska Urszula-p.Ziarko Arkadiusz-p. Malinowski Stanisław
VII miejsce – kl.4a: p.Jakubowska Agnieszka-p.Sulewski Bogdan
VIII miejsce – kl.1a: p.Urbaniak Grzegorz-p.Kaliszuk Jarosław
IX miejsce – kl.5a: p.Herbszt Monika-p.Herbszt Marcin
X-XII miejsca – kl.2a: p.Borowik Agnieszka-p.Zadrożny Piotr; kl.4b: p.Grądzka Anna-p.Grądzka Antonina; kl.2b: p.Matysiuk Joanna-p.Skawiński Mieczysław.
Klasy te otrzymały słodkie upominki ufundowane przez SP 9.

       Mikołajkowy Turniej Badmintona przyciągnął nie tylko zawodników-rodziców, ale także sporą grupę kobiców-dzieci. Wśród nich nie zabrakło wychowawców klas. Podziękowania należą się również sędziom-uczennicom z kl.5b i 6a. Nad całością czuwały organizatorki turnieju p. B.I.Pudlis i D. Markowska.

       Sportowcy zadowoleni byli z udziału w rozgrywkach badmintona, licząc na jego kontynuację. Kibice również pozytywnie wypowidali się o tym sportowym wydarzeniu i wysoko ocenili jego organizację. Z całą pewnością była to dodatkowa dawka ruchu, w atmoswerze dobrej zabawy. Dzięki sportowej rywalizacji mogliśmy się bliżej poznać. Rodzice poprzez udział w Turnieju pokazali swoim dzieciom, że sport to nie tylko wynik, ale przede wszystkim droga do zdrowia, dobrego samopoczucia, rozwijania własnych zainteresowań. Jednym słowem – inwestycja, która procentuje do końca życia.

       Mikołajkowy Turniej Badmintona „Rodzice Dzieciom” jest niewątpliwie wspaniałym wkładem we współpracę szkoły z rodzicami. (Zdjęcia)

                                                                                                         Dorota Markowska
                                                                                                         Beata Iwona Pudlis


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

 

antymina

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku