Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły

(87) 732 64 00 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

 

 Ogłoszenie!

FESTYN SZKOLNO-RODZINNY „BAW SIĘ Z NAMI”


       Dnia 31 maja 2016 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 9 w Ełku, odbył się Festyn Szkolno – Rodzinny. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i goście uczestniczyli w grach i zabawach indywidualnych, drużynowych i grupowych przy głośnej muzyce.

       Tematem przewodnim tegorocznej imprezy była aktywność ruchowa, zachęta do czynnego wypoczynku z całą rodziną. Dzieci młodsze i starsze z werwą skakały przez długą skakankę, grały w badmintona, maluszki celowały kółkiem w paliki, grupy ustawiały się do przeciągania liny, siłowali się uczniowie, rodzice a także nauczyciele. Wielkie emocje przeżywały dzieci konkurujące w zabawie z hula hop. Klasy pierwsze, drugie i trzecie miały okazję wykazać się umiejętnością kręcenia hula hopem na czas. Klasy starsze pokonały tor przeszkód w sześcioosobowych drużynach, doskonale radząc sobie z trudnościami, mobilizując się nawzajem i pomagając. Dwuosobowe drużyny zbijały balony zawieszone na ściance piłką koszykową. Wbrew pozorom nie miały łatwego zadania, potrzebna była celność i siła. Dziewczęta klas czwartych jeździły na rolkach udawadniając , że jest to wspaniały sposób na utrzymanie kondycji w każdym wieku. Gra w siatkówkę kocykową wzbudziła wiele wzruszeń, para trzymająca za rogi kocyk musiała być bardzo zgrana, wspólnie działać i szybko podejmować decyzję. Imprezę uświetniały występy laureatek konkursu piosenki, pokazy taneczne przy żwawej muzyce. Uczennice klas 4a, 5a, 6b i 6c w oddzielnych układach tanecznych z entuzjazmem porywały do wspólnej tanecznej przygody . Obejrzeliśmy bardzo żywiołowo przedstawiony pokaz aikodo - japońskiej sztuki walki wręcz. Jak co roku odbył się rodzinny konkurs plastyczny, tym razem pod hasłem „Ruch to zdrowie” . W hali sportowej rozegrano otwarty turniej w tenisa stołowego. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła pozytywna energia , przez cały czas panowała wesoła atmosfera tym bardziej, że dzieci za poszczególne konkurencje, grę oraz za uczestnictwo w zabawach otrzymywały nagrody, upominki lub słodycze. Po godzinie zmagań sportowych, w trakcie festynu, rozpalone zostało ognisko, przy którym można było upiec kiełbaski. Pani Urszula Stajniak poczęstowała uczestników festynu przepysznymi babeczkami z m.in. kremem mascorpone z czarną porzeczką, cytrynowym z kiwi, czy musli z mleczną kanapką. Dziewczęta starszych klas też miały wypieki własnej produkcji . Degustacja była dodatkową atrakcją kulinarną. Rodzice dookoła boiska, przy swoich klasach rozstawili grille, rozłożyli kocyki, miło spędzając czas ze swoimi pociechami. Zabawę z torem przeszkód dla rodzica i dziecka przerwał niestety ulewny deszcz, trzeba było uciekać do hali sportowej. Tam klasa 2 c przeniosła uczestników festynu w zaczarowany świat zumby. W rytmie dynamicznej muzyki tańczyli i konczyc nie chcieli…. (Zdjęcia)

                                                                                                         Beata Pudlis


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku