Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły Zdanowski Andrzej

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły Dardzińska Barbara

(87) 732 64 00 

Wicedyrektor szkoły Obuchowicz-Godzieba Elżbieta

(87) 732 63 52 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Dyrektor szkoły

 

 Ogłoszenie!

„Anioły istnieją, ale często nie mają skrzydeł,
nazywamy je więc przyjaciółmi.”


       9 grudnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Ełku odbył się koncert charytatywny zatytułowany „Anioły istnieją”. Przygotowaliśmy go z myślą o Krystianie, uczniu III klasy naszej szkoły, który jest ciężko chory i potrzebuje pomocy i wsparcia.

       Zaproszeni goście zaczęli pojawiać się na sali już około godziny 1630. Podczas oczekiwania na program artystyczny chętni na kiermaszu, którym opiekowali się uczniowie z klasy V b i pani Urszula Maksimowicz, mogli zakupić ozdoby świąteczne i pierniczki własnoręcznie wykonane przez nauczycieli i uczniów Dziewiątki oraz ich rodziców.

       Koncert rozpoczął się o godzinie 1700, wtedy na scenie zabrzmiały dźwięki piosenki zespołu Hej „Moja i twoja nadzieja”. Następnie zgromadzeni obejrzeli film, przygotowany przez Olę Basiewicz, przybliżający wszystkim Krystiana. W trakcie koncertu wysłuchaliśmy wielu wspaniałych utworów w wykonaniu gości, absolwentów i uczniów naszej szkoły. Na początku gościnnie wystąpiły: Kinga Malinowska i trio w składzie: Agata Papież (wiolonczela), Aleksandra Tyl (pianino) i Nathalie Tyl (gitara). Następnie przepięknie zaśpiewała Paulina Tyszka, której rewelacyjnie akompaniował Kacper Kasprzak. Podziwialiśmy również niezwykłe umiejętności wokalne naszych absolwentek – Estery Ławrukajtis i Oli Basiewicz. Niezapomnianych emocji dostarczył też wszystkim chwytający za serce występ członków chóru „Kontrapunkt”. Na scenie zobaczyliśmy także utalentowanych tancerzy i muzyków – uczniów naszej szkoły. Wysłuchaliśmy wspaniałego występu chóru szkolnego, którym opiekuje się pani Anna Nartowicz oraz Magdy Kruszewskiej z kl. VI c. Natomiast Piotrek Karpuk z kl. VI a swoją rewelacyjną grą na cymbałach przeniósł nas w inne czasy. Entuzjastycznie zostały też przyjęte pokazy taneczne uczniów klasy II b, których przygotowała wychowawczyni – pani Wiesława Witkowska i klasy III b – wychowawczyni pani Renata Basiewicz. Występy muzyczne przeplatane były „perełkami nadziei” – aforyzmami i myślami czytanymi przez uczniów klasy V a.

       Naprawdę było na co popatrzeć i czego posłuchać… Wszyscy artyści, którzy wystąpili w czasie koncertu, zdecydowali się ofiarować Krystianowi cząstkę samego siebie i jak najlepiej zaprezentować to, co kochają najbardziej: śpiew, taniec, grę na różnych instrumentach.

       Na nasze zaproszenie odpowiedziało prawie 150 osób. Bardzo ucieszyła nas tak duża frekwencja, okazało się, że w chwilach ważnych i wyjątkowych można liczyć na ludzi wielkiego serca.

       Dzięki ofiarności ludzi zebraliśmy 3044 złotych. Przekazaliśmy je rodzicom Krystiana. Pewnie jest to kropla w morzu potrzeb, ale jakże potrzebna „kropla”.

       Za organizację imprezy odpowiedzialne były panie Grażyna Barcińska, Anna Chmielecka, Anna Lewoc i Anna Nartowicz.

       Dziękujemy wszystkim darczyńcom, osobom przygotowującym pierniczki i ozdoby na kiermasz oraz artystom, którzy swoim występem uświetnili koncert i pomogli Krystianowi!!! (Zdjęcia)


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku