Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły Zdanowski Andrzej

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły Dardzińska Barbara

(87) 732 64 00 

Wicedyrektor szkoły Obuchowicz-Godzieba Elżbieta

(87) 732 63 52 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Dyrektor szkoły

 

 Ogłoszenie!

       1 czerwca 2015 roku społeczność Szkoły Podstawowej nr 9 w Ełku uczestniczyła w Festynie Szkolno-Rodzinnym. Pierwszy od wielu miesięcy, bardzo ciepły i słoneczny dzień sprzyjał wesołym zabawom na boiskach szkolnych. Wokół amfiteatru rodzice z klas 1-3 porozstawiali grille, uczniowie z klas starszych przygotowali kramiki
z upieczonymi przez siebie ciastami, koktajlami ze świeżych owoców i warzyw, szaszłykami i innymi smacznymi potrawami. Dzieci nawzajem siebie i gości częstowały smakołykami, do woli można było delektować się pysznymi daniami.

       Tradycyjnie zaproponowano uczniom i ich rodzicom szereg konkursów i atrakcji. W czasie trwania pikniku odbył się pokaz mody ekologicznej z surowców wtórnych. Na wybiegu publiczność podziwiała strój Leny Odoleckiej, Mai Czyżewskiej, Anielki Opońskiej, Magdy Skulimowskiej (1c), Oliwki Chilickiej, Krzysia Chomiczewskiego (2 a), Anny Zawadzkiej, Bartłomieja Budzińskiego (2b), Natalki Gajdy, Julki Szostak, Basi Wrony oraz Amelki Złotochy (3a). Można było ujrzeć między innymi zbroję rycerską, panią Wiosnę, bajkowego Dzwoneczka czy Pokahontas.

       Następnie zaprezentowano przeróżne talenty uczniów „Dziewiątki”. Piotr Karpuk (5a) zagrał na cymbałach, Magda Kruszewska (5c), Asia Kulesza (6a)- na flecie, na wiolonczeli zagrała Aleksandra Zielińska (1c), wiersz wyrecytowały Gabrysia Ziarko (4b) oraz Joasia Kurzątkowska (1c). Natomiast Magda Ramotowska (5a) przeczytała swoje opowiadanie, własną twórczością podzieliła się też Angelika Zapilaj (6a). Zuzia Kaczmarczyk (1c) pochwaliła się sprawnością podczas kręcenia hula hopem, zaśpiewali: Faustyna Lulewicz, Emilka Sakowska i Patryk Jastrzębski (6b), Ola Dźwilewska (4a), Ola Miszler (3b), Natalia Gajda (3a), Antonina Grądzka (2b) a także Amelia Opońska (1c)
z mamą, zatańczyły Ola Miszler i Wiktoria Archacka (3b), Jarosław Bakłażec (5c) zatańczył jumpstyle.

       Całe rodziny przedstawiły swoje pomysły na zdrowy styl życia, biorąc udział w konkursie plastycznym. Jak co roku po niebie szybowały latawce wykonane przez naszych uczniów. Konkurs ten wygrała Lena Borowik i Malwina Petruszenko, obie z 4b. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się zabawa z kołem fortuny. Pytania z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, w górach, w szkole i na ulicy, w domu uczniom wydawały się bardzo proste. Gratulujemy wiedzy! Odbył się również festiwal piosenki.

       Samorząd Uczniowski przygotował loterię fantową, z której dochód zostanie przeznaczony na nagrody dla prymusów klas 1-6. Młodszym dzieciom szczególnie podobała się loteria balonowa. Podobnie jak inicjatywa SU na stałe wpisze się w program festynu. Wszyscy uczniowie chętnie kupowali losy, spodziewając się wylosować pluszaka, zabawkę, grę lub inne atrakcyjne gadżety.

       Podczas festynu można było wziąć udział w rozgrywkach sportowych. Około 30 osób startowało w konkursie rzutów do kosza „Dziesięć na Dziesięć”. Mistrzem okazał się Bartosz Kalicki (5c), tuż za nim uplasował się Jacek Oszmian (6a), trzecie miejsce przypadły Oli Jakubowskiej (6a) i Patrycji Jakuć (SP3-4d).

       Coroczny turniej tenisa stołowego wyłonił jak zwykle najlepszych zawodników i entuzjastów tego sportu. Na podium znaleźli się Ola Jakubowska (6a), Gabriela Ziarko (4b), Ela Prostko (2b), Mikołaj Malinowski (4b), Jan Prostko (6b) i Wojciech Gajewski (3b).

       Uczniowie klas młodszych entuzjastycznie podchodzili do konkurencji rzutów do celu czy przeciągania liny, najpierw indywidualnie potem całymi drużynami. Dopingowały ich klasy, rodzice a najmłodszych już wszyscy.
Pomimo upału wiele osób udawało się w kierunku ogniska, gdzie można było upiec kiełbaski. Do samego końca dzieci bawiły się w rytm zumby, tańczyły całymi grupami prowadzone przez zdolne trzecioklasistki Olę i Wiktorię. Połączenie tańca z aerobikiem bardzo spodobało się uczestnikom pikniku. Dziewczęta zostały nagrodzone wielkimi brawami i z pewnością w przyszłym roku poprowadzą zabawy taneczne.

       Pobyt na świeżym powietrzu, degustacja przepysznych potraw, wesołe zabawy i konkursy umilała głośna muzyka, która zachęcała wszystkich mieszkańców osiedla do udziału w naszym festynie. W przyszłym roku będzie równie gwarnie, wesoło, sportowo i smacznie! Już dziś zapraszamy! (Zdjęcia)


                                                                                                                Beata Pudlis


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

 

antymina

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku