Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły Zdanowski Andrzej

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły Dardzińska Barbara

(87) 732 64 00 

Wicedyrektor szkoły Obuchowicz-Godzieba Elżbieta

(87) 732 63 52 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

W związku z "Termomodernizacją budynków publicznych - ełckich szkół i przedszkoli" szkoła nie może wynajmować sal w swoim budynku do odwołania.

Andrzej Henryk Zdanowski

Dyrektor szkoły

 

 I DZIEŃ WIOSNY

I DZIEŃ WIOSNY

Nadejście wiosny można świętować na różne sposoby. Najczęściej topi się marzannę, a dla wielu uczniów jest to okazja do tradycyjnych wagarów. Uczniowie „Dziewiątki”, pokazują że ten szczególny dzień można spędzić inaczej.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły 21 marca 2012 r. „wyszliśmy z ławek” i wspólnie bawiliśmy się na turnieju „Klasa na medal”. Przygotowania do rozgrywek rozpoczęły się już pod koniec lutego. Wtedy to opiekunki Samorządu Uczniowskiego, p. Anna Lewoc i p. Grażyna Barcińska, oraz współpracująca z nim p. Agnieszka Gilewska na zebraniu SU przedstawiły regulamin turnieju. Klasy IV – VI z zapałem przystąpiły do pracy. W salach pojawiły się piękne gazetki o wiośnie. Uczniowie wykonali też wiosenne bukiety oraz portrety klas. To właśnie od prezentacji tych zadań w środę rozpoczęliśmy naszą zabawę. Następnie każda klasa pożegnała zimę i powitała wiosnę radosnym okrzykiem połączonym z układem ruchowym. Potem uczniowie rozwiązywali quiz dotyczący szkoły i wiosny oraz robili korale z makaronu. Wiele emocji wzbudziły konkurencje sprawnościowe: łapanie woreczków do durszlaka i odbijanie piłeczki rakietkami oraz konkurencja zatytułowana śpiewające fortepiany (uczniowie śpiewali piosenki, w których musiało pojawić się wylosowane słowo). Szczególną uwagę przykuło wiosenne pranie – klasy układały słowo z rozsypanki, a następnie przypinały je na rozciągniętych skakankach spinaczami do bielizny. Ostatnia konkurencja – ukryte słowa – związana była z trwającymi w naszej szkole Dniami Przeciwdziałania Przemocy i Agresji (w diagramie uczniowie odszukiwali wyrazy związane z kulturą osobistą i grzecznością). Komisja w składzie: wicedyrektor pani Barbara Dardzińska, pani Ewa Przekop, pani Dorota Markowska i pani Izabela Reja-Kupiec oceniała również wygląd klas oraz ich zachowanie.
Tego dnia, mimo deszczowej i wietrznej (wcale niewiosennej) pogody, w naszej szkole było barwnie i radośnie. Wszyscy zgromadzeni w sali gimnastycznej z uwagą śledzili rozwój rozgrywek, gorącymi okrzykami dopingowali swoich kolegów. Na turnieju panowała wspaniała atmosfera.
Zgromadzeni z zapartym tchem czekali na werdykt jury. Niestety zwycięzca może być tylko jeden. Tytuł KLASY NA MEDAL zdobyła klasa V a, na drugim miejscu uplasowała się klasa VI a , a na trzecim VI b. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym życzymy powodzenia w przyszłym roku.
Turniej upłynął szybko w przyjaznej atmosferze. Imprezy takie jak ta, angażujące do pracy wszystkich uczniów i ich wychowawców, są doskonałą formą integracji, pokazują, że można rywalizować w sposób grzeczny, fair play, dają też lepszą okazję do poznania siebie i innych.
Z niecierpliwością czekamy już na przyszłoroczne rozgrywki.

Anna Lewoc
Grażyna Barcińska
Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

 

antymina

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku